All For Your Comfort  
[email protected]
0090 252 616 74 75
 
 

Otel Dışı Aktiviteler

 
Yamaç Paraşütü
Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Konaklama alanları,eşsiz doğası, güneşi ve denizi her sene yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.

Amatör pilot eğitimlerini tamamlamış pilot adaylarına yönelik ileri uçuş teknikleri eğitimi ve profesyonel pilotlar için harika bir uçuş alanıdır. Babadağ'dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Tecrübeli pilotlar, yükselen hava akımlarını değerlendirerek saatler süren uçuşlar yapmak mümkündür.

Tüplü Dalış
Akvaryum Koyu Fethiye’nin en iyi duvar dalışı noktalarından birisidir. Her seviyede dalgıçın keyif alacağı güzellikleri sunar. Duvar başlangıcı 9 metreden başlayıp, 35 metreye uzanır. Dalışta duvarı sağınıza alırsanız duvar üzerinde çok iri orfoz, sinarit, müren ve barracuda sürülerine rastlamanız mümkün olacaktır.

Akvaryum Koyu da her seviyede dalgıç için uygun bir dalış noktasıdır. Maksimum derinlik 10 metredir. Bu alan bir lagün gibidir ve bir çok turuncu süngere, kum balığına, grouper’a ve ahtapotlara ev sahipliği yapar.

Kumlu ve kayalık dip kompozisyonu iyi bir görüş alanı sağlar.. Gece dalışı için de uygun olan bu bölgede bol bol fotoğraf çekme fırsatı bulabilirisiniz.

At Binicilik Sporu
Yaşınızın ilerlemiş olması, becerinizin olup olmaması, bir engel değil. Her yaşta insan için binicilik kuşkusuz eğlenceli bir spor! 
Bu sporun en cazibeli yanı ise, canlı bir hayvanla kurulan ilişki ve iletişim. Ayrıca doğayla bütünleşmek yada doğa sporu yapmak için atlar çok iyi bir alternatif!

Binicilik yalnız fiziksel değil, ruhsal da insana çok şeyler katıyor, insanın ruhunu hep dengede tutan bir spor. Biniciliğin nihai hedefi at ve binici arasında tam bir uyumluluk sağlamaktır, bu doğrultuda atılan her adım çok önemlidir.

En iyi binicilerin bile bu konuda öğrenecekleri bir çok şey vardır. Ne kadar fazla at üstünde zaman geçirilirse, o kadar deneyiminiz artar.

Kano Tur
Antalya-Muğla il sınırını oluşturan Eşen Çayı’nda seyahat acenteleri kano turu düzenliyorlar. Tur Kınık’ta köprü altında ve yaklaşık 15 km’lik mesafe kano ile geçilerek Patara kumsalında son buluyor. Bu tur sırasında yemek ve yüzme için mola veriliyor.

Eşen çayı Köprülü kanyon girişindeki azmaktan çıkıyor. Suyu çok temiz ve soğuk. Nehrin oldukça sakin akması nedeniyle herhangi bir tehlike bulunmuyor.

Ama yine de yer yer küçük dökülmeler ve anaforlar var ve bunlar yolculuğa heyecan katıyor. Kano turu düzenleyen seyahat acentaları, tur öncesinde kano kullanımı ile ilgili bilgi veriyorlar. Sigorta yapılıyor ve can yelekleri dağıtılıyor.

Sabah 11’de başlayıp 6.5 saat süren güzergahın bir bölümünde çamur banyosu molası veriliyor. Kokusuz çamur havuzlarına balıklama atlayıp baştan ayağa çamura bulananlar fotoğraf çektirmeyi ihmal etmiyorlar. 

Jeep Safari
Farklı bir tatil için hazır mısınız? Macera, doğa, dinlenme, kültür, Outdoor-, Off-Road ve Sightseeing'mi arıyorsunuz? Funwheelers Türkiye'nin en güzel bölgelerinden biri olan Fethiyede, zengin bir tarih, nefes kesen manzaralar ve muhteşem bir akdeniz iklimi ile, kısa veya uzun tatil maceraları sunuyor. 
4X4 safari ile Türkiye doğasını apayrı bir şekilde keşfedin.

Tüm turlarda modifiyeli Land Rovers Off-road emrinizde. Dağ ve denizde farklı yaşam tarzlarını keşfedin ve insanlar tanıyın. Kadim zaman içinde bir yolculuğa varmısınız?

Büyük İskender'in izine katılın, farklı kültürler hakkında bilgi kalıntılarını görün, tarihi yerleri ziyaret edin.

Atv Tur
Doğayla kavga ederek çamurla boğuşarak toz bulutlarını dağıtarak tek ya da partnerinizle beraber gruplar halinde yapılan periyot turlarımızın birisidir.ATV turu kontrolü çok basit olup,rehber eşliğinde hiçbir tecrübe lisans gerektirmeden yapılan ve kısa zamanda da olsa sizlere tatiliniz içinde çok şeyler verecek sempatik bir turdur...

Yürüyüş
Antalya’dan Fethiye’ye kadar, mümkün olduğunca sahil kenarlarından uzanan bir yürüyüş yoludur Likya yolu. Eski Likya medeniyetleri bu sahil yolunu yük hayvanlarıyla yapılan ticaret ve sevkiyat amacıyla kullanıldığı bilinmektedir.

Taki büyük bir deprem oluncaya kadar. Depremden sonra Likya medeniyetlerinin sahile yakın olan şehirleri deniz suları altında kalmıştır. Bu patika yollar yöre halkları tarafından da kullanılmıştır.

Turizm amaçlı tanıtımı 1999 yılında İngiliz araştırmacı Kate Clow tarafından sağlanmıştır.

Tekne Turu
Mavi,yeşil,tarih ve huzur sakin ve eğlenceli bir güne hazır olun.. Birbirinden güzel koyların ve mağaraların size eşlik edeceği bu tur da  program otelden alınışımız ile başlamaktadır. Öğle yemeğinide tekne de alacağınız bu tur boyunca güneş kremi,gözlük şapka plaj havlusu terlik ve mayonuzu yanınıza almayı ihmal etmeyin.

Birçok yerde mola veren gezi tekneleri sırasıyla Ölüdeniz, Kelebekler vadisi, Gemiler koyu, St. Nicolas Adası, Deve plajı ile Karacaören koyları güzergahında seyredecektir.

Grubunuzla birlikte bütün gün  güneşlenip dinlenebileceğiniz Ölüdeniz tekne turunda tekne içerisinde içecekler için yanınıza küçük miktarda paralar almayı ihmal etmeyin.

Program sabah saat 9:30 da otelden alınmanız ile başlayıp saat 18:00 gibi bitmektedir.

Mavi Tur
Günlük şehir yaşamı boyunca insanlar bir değişiklik yapmak isteyebilirler. Bunun için yapılan birçok tatil bölgelerinde yapılan birbirinden eğlenceli uygulamalar vardır. Mavi yolculuk bunlardan biridir. Mavi yolculukta Akdeniz’in tüm maviliğini içinizde hissedebilirsiniz. Mavi yolculuğa çıkan tüm tatilciler, tatilin keyfine vardıklarını söylüyorlar. Mavi yolculukta isteğe bağlı olarak tekne kiralama hizmeti almak da mümkündür.

İsterseniz kendi teknenizi kiralayarak sınırsızca denizin keyfini sürebilirsiniz. Veya tekneyle birlikte kaptanı ve tayfayı da kiralayarak konforun tadını çıkarabilirsiniz. Teknenin kiralama ücreti tekneyle alakalıdır.

Eğer büyük ve lüks bir yat ise oldukça yüksek bir bedel ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak lüks yat kiralamak sizi daha ayrıcalıklı bir hale getirecektir.Teknenin yanında bir de kaptan kiralamak size dolu dolu bir mavi tur deneyimi yaşatacaktır.

Bisiklet Kiralama
Fethiye hem tarihi hem de doğa güzellikleri açısından bisiklet ile gezilebilecek yerlerden birisidir. istediğiniz taktırde günlük veya haftalık bisiklet kiralayabilir doğanın tadını çıkartabilirsiniz.  


Tüm tur rezervasyonları otel bünyesinde yapılmaktadır. Bilgi için lütfen iletişime geçiniz

 

 
ANASAYFA SUITE ODALAR BİLGİ AKTİVİTELER ECO ÇİFTLİK BÖLGE HAKKINDA RESTORAN HAKKIMIZDA GALERİ REZERVASYON İLETİŞİM
 
MONEBA SUITE APARTMENTS